Grindų betonavimas ir kiti betonavimo darbai

Betonuojame grindis šiuolaikine betonavimo įranga, daugiaaukščiuose pastatuose, gyvenamosiose patalpose, garažuose, sandėliuose, administracinėse patalpose ir panašiai. Taip pat atliekame kitus betonavimo darbus.
Grindų betonavimas

Norite turėti šiltas ir tvarkingas grindis, kurios nekeltų jums rūpesčių, bet pridėtų tikrai solidaus komforto jūsų namuose? Grindų betonavimas – labai svarbus statybos darbų procesas. Juo yra užtvirtinamas jūsų namo pamatas, todėl nėra jokios abejonės, kad grindis betonuoti turite rinktis pačius geriausius profesionalus.

Grindų betonavimas yra labai atsakingas procesas reikalaujantis kruopštumo ir sąžiningumo, todėl geriausia yra atrasti idealų kainos ir kokybės santykį.
UAB „Tektaura“ betonavimo darbus atlieka tikrai kruopščiai ir tvarkingai.

Jei Jus domina betonavimo darbai, maloniai suteiksime papildomą reikalingą informaciją telefonu.
Telefonas: 8-620-17174

Atlikti darbai

Grindų betonavimo procesas

Norint pradėti ruošti grindinį betonavimui, iš pradžių reikia paruošti gruntą. Į šį procesą įeina keletas smulkesnių procesų – reikia gruntą pripilti, o po to nukasti pagal tam tikrus išmatavimus. Tuomet jau prasideda kiti darbai, susiję su gruntu – reikia jį tinkamai išlyginti ir tada jau galima trombuoti.

Sekantis žingsnis – šilumą izoliuojančio sluoksnio įrengimas. Tai gana sunkus procesas, kadangi reikia apšiltinti grindis arba polisteroliu, arba specialia šilumą sulaikančia plėvele. Tai gali priklausyti nuo konkretaus projekto, tačiau pakankamai aišku, kad grindų betonavimas neapsieina be pašiltinimo, kadangi Lietuva yra kraštas, kuriame labai dažnai išvystame skirtingas oro sąlygas, tad būtina į tai atsižvelgti.

Juk labai dažnai žmonės skundžiasi ir tuo, kad žiemos sezono metu tenka gerokai per daug mokėti už šildymą. Jeigu grindų betonavimas su pašiltinimu bus įrengtas kruopščiai ir atsakingai, tuomet nėra jokių abejonių, kad sutaupysite nemažą dalį savo namų šilumos sąskaitos.

Atlikus apšiltinimą, prasideda kitas procesas – reikia armuoti betoną – sudedamas armatūrinis tinklas. Po šios dalies, jau galima imtis grindų betonavimo ir galutinai viską užbetonuoti.