Visi statybos darbai nuo nulio iki raktų

UAB „Tektaura“ atlieka visus statybos darbus. Bendrovė stato, renovuoja ir remontuoja pramoninius, socialinės ir žemės ūkio paskirties objektus bei gyvenamuosius namus.
Profesionalūs statybos darbai visoje Lietuvoje

UAB „Tektaura“ užtikrina aukščiausios kokybės paslaugų ir klientų aptarnavimą bei siekia užsitikrinti patikimos ir profesionaliai dirbančios įmonės vardą, siekia, jog įmonės atliekami statybos darbai būtų tik kokybiški bei profesionalūs. Šioje įmonėje nuolat dirba apie penkiolika darbuotojų, bet stambesnių užsakymų metu į pagalbą yra pasitelkiami ir subrangovų įmonių darbuotojai.

Klientų užsakyti statybos darbai gali būti vykdomi iš įmonės arba užsakovo medžiagų.
UAB „Tektaura“ yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartis su statybinių medžiagų tiekėjais, todėl gali pasiūlyti užsakovams apdailos bei statybines medžiagas mažesnėmis kainomis.
UAB „Tektaura“ pasiruošusi atlikti šiuos darbus
Individualių namų statyba
Mūrijimo darbai
Betonavimo darbai
Pastatų šiltinimas
Stogų dengimas
Pastatų išorės apdaila ir remontas
Pastatų vidaus apdaila ir remontas
Pastatų renovacija

Turite klausimų? Skambinkite: +370 620 17174 arba rašykite el. paštu: info@tektaura.lt

Galerija

Viena pagrindinių įmonės veiklos krypčių – statybos darbai. Ši įmonė atlieka įviarius statybos darbus, kurių apmintis kasmet vis didėja. Bendrovė daug dėmesio skiria darbų kokybei, todėl jų klientai dažnai vėl kreipiasi į juos, siekdami užsitikrinti geriausią naujų objektų statymo kokybę.

UAB „Tektaura“ – geriausias pasirinkimas siekiant užtikrinti geriausią statybų kokybę už prieinamą kainą. Įmonės atliekami statybos darbai yra tik kokybiški bei kruopščiai atlikti.

Kodėl statybos darbus verta patikėti įmonei?

Priežasčių, kodėl statybos darbai turėtų būti patikėti įmonei, yra išties nemažai. Tad kokios yra priežastys, dėl kurių statybos darbai turi būti atliekami profesionalų?

Bene pati svarbiausia priežastis, kodėl statybos darbai turėtų būti patikėti įmonei, yra garantuota kokybė. Kaip žinia, patys atlikdami įvairius statybos darbus, negalite būti užtikrinti, jog viską pavyks įgyvendinti taip, kaip tikėjotės, t.y. kokybiškai. Tuo tarpu, įmonių, siūlančių statybos paslaugas, darbuotojai, gali užtikrinti, jog statybos darbai bus atlikti kokybiškai. Savaime suprantama, kaip taip nutiktų, yra svarbu mokėti išsirinkti puikius savo srities žinovus.

Dar viena, ne ką mažiau svari priežastis, kodėl statybos darbai, turėtų būti patikėti statybų įmonei, yra ta, jog priėmę tokį sprendimą, jūs sutaupysite labai daug savo brangaus laiko. Tik pagalvokite, kiek užtruktumėte pirkdami reikalinga statybines medžiagas, aiškindamiesi jų naudojimo instrukcijas, mūrydami, tinkuodami, dažydami, klijuodami? … Išties, visi šie darbai pareikalaus nemažų laiko sąnaudų. Jei statybos darbus atliktumėte savarankiškai, priklausomai nuo statinio dydžio bei sudėtingumo, statybos gali trukti netgi ne vienerius metus.

Tuo tarpu, patyrę savo srities specialistai, darbus atlieka ne tik užtikrindami puikią kokybę, bet ir greitą jų atlikimą. Yra tokių statybos darbų, kurių atlikti negali vienas žmogus – jam būtina pagalba. Kuomet darbus vykdo komanda, visi darbai yra įveikiami.