Visų tipų stogų dengimas Lietuvoje

Profesionalus stogų dengimas įvairiomis dangomis. Stogų konstrukcijų įrengimo, šiltinimo, skardinimo, lietaus nuvedimo sistemų montavimo darbai.
Stogų dengimas visomis dangomis

Viena UAB „Tektaura“ veiklos krypčių yra stogų dengimas įvairiomis dangomis. Stogus dengia patyrę ir atsakingi stogdengiai, kurie kokybiškai atlieka stogo renovacijas ir įvairius remontus, todėl darbai kokybiški ir nereikalauja perdarymo ar remonto ateityje.

Ne tik dengiame stogus įvairia danga, bet ir atliekame pilną stogo montažą nuo murlotų iki vandens nuvedimo sistemos. UAB “Tektaura” turi visą įrangą reikalingą užtikrinti kokybiškam stogo dengimui ir remontui . Skardos lankstinius gaminame patys, kas užtikrina kokybiškus skardos mazgus ir estetišką vaizdą.

Stogus dengiame įvairiomis dangomis pradedant:
Betoninėmis čerpėmis
Keramikinėmis čerpėmis
Valcuota skarda
Bituminėmis čerpėmis
Gontais
Kitomis dangomis
Įmonė taip pat atlieka:

Stogų konstrukcijų ir įrengimo darbus
Stogų šiltinimo darbus
Stogų skardinimo darbus
Lietaus nuvedimo sistemų montavimo darbus
Ir kitus darbus

Turite klausimų dėl stogų dengimo? Skambinkite: +370 620 17174 arba rašykite el. paštu: info@tektaura.lt

Stogu dengimo darbai

Kadangi ši bendrovė užtikrina aukščiausios kokybės statybinių medžiagų naudojimą dengiant kiekvieno kliento stogą ar atliekant konstrukcinius stogų dengimo darbus, nei vienas tikrai nenusivils šios įmonės paslaugomis, o norimas stogo dengimo medžiagas galės išsirinkti su įmonės darbuotojais.

Kiekvienam klientui svarbu, jog jo užsakymas būtų atliktas kokybiškai, o jį atliekant naudojamos medžiagos būtų kuo ilgaamžiškesnės. UAB „Tektaura“ užtikrina tokį darbą ir bendradarbiaudama su klientais siekia priimti geriausią statybų sprendimą, tenkinantį ir kliento norus bei užtikrinantį, jog stogų dengimas būtų atliktas tik kokybiškai bei ilgaamžiškai.